ÖVRIGT / Speglar / Spegel 6161007
nr 616 1007
Förgylld, Nyrokoko, höjd: 66
Utrop:
300 kr
Såld:
700 kr
måndag 14 december 2009
kl 19:29:46
300 kr
500 kr
600 kr
600 kr
650 kr
Nyrokoko
Självständig nystil som slog igenom i Europa på 1840-talet.